O nas

  1. Strona główna
  2. O nas

TwojeWkładki.pl to kolejny silny filar firmy Prof&Care, gabinetu rehabilitacyjnego świadczącego usługi fizjoterapeutyczne. TwojeWkładki.pl to zespół wykwalifikowanych i certyfikowanych fizjoterapeutów, którzy na co dzień zajmują się rehabilitacją ortopedyczną oraz urazową całego układu ruchu.

Praktyka pokazała jak duży odsetek osób ma różnego rodzaju dolegliwości bólowe związane z wadą postawy w korelacji z deformacjami stóp oraz wad zgryzu. W związku z tym, dbając o komfort i zdrowie naszych pacjentów, postanowiliśmy wprowadzić usługę wykonania indywidualnych, spersonalizowanych termoformowalnych wkładek ortopedycznych oraz wkładek 3D. Mają one na celu jeszcze solidniej zabezpieczyć Państwa zdrowie i uchronić przed powikłaniami związanymi z dysfunkcją układu ruchu i wadami postawy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki postawy ciała i anatomii stóp. Wiemy kiedy i w jaki sposób najlepiej zastosować ortezy wkładkowe, by zwiększyć efekty leczenia ortopedycznego lub wad postawy. Wykorzystujemy najnowocześniejszą obecnie na rynku technologię i materiały przy wytwarzaniu indywidualnie dopasowanych wkładek ortopedycznych. Po wykonanym u nas badaniu uzyskacie Państwo szczegółową analizę chodu, siły nacisku stóp na podłoże, informację na temat anatomicznej budowy stopy oraz jej dysfunkcji. Dzięki tak obszernej diagnostyce projektujemy wkładki korekcyjne niwelujące dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz kończyn dolnych. W zależności od potrzeb projektujemy wkładki komfortowe lub przeznaczenia specjalnego np. dla cukrzyków lub sportowców. Nasz szeroko dostępny asortyment zapewni Państwu ulgę i przywróci komfort wygodnego chodzenia na co dzień, nawet dla tych najbardziej wymagających.

Poznaj nas
lepiej

Nasi fizjoterapeuci współpracowali z takimi markami jak Adidas czy Nike, jako specjaliści od profilaktyki przeciwurazowej i poprawy techniki biegowej. Kadra pracownicza to tylko i wyłącznie fizjoterapeuci akademii medycznych lub wychowania fizycznego wraz z szeregiem ukończonych szkoleń specjalistycznych. Wiemy, że każda osoba, z którą pracujemy posiada inne potrzeby w ukojeniu bólu lub dolegliwości z nim związanych. W związku z tym współpracujemy także z dietetykami, trenerami przygotowania motorycznego oraz ortopedami. Stale się kształcimy i doskonalimy nasze umiejętności zdobywając wiedzę na kursach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Obalamy mity Internetu oraz wprowadzamy ład w ogólnej dezinformacji dotyczącej rehabilitacji. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz nowe doświadczenia zawodowe. Pod naszą opieką nabierzecie Państwo poczucia bezpieczeństwa oraz docenicie profesjonalizm w indywidualnym podejściu do każdego z Was.

Poznaj nasz zespół

 
 

Mateusz Idzikowski
mgr fizjoterapii, terapeuta manualny

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – Collegium Medicum w Bydgoszczy. Od dziewięciu lat specjalizuje się i czynnie rozwija w fizjoterapii urazów ortopedycznych i dolegliwości bólowych narządu ruchu oraz w fizjoterapii sportowej.Na co dzień oprócz pacjentów z codziennymi dolegliwościami bólowymi pracuje z licznymi lekkoatletami, triathlonistami, tancerzami oraz zawodnikami innych dyscyplin sportowych. Ciało człowieka traktuje jako całość, w której wszystkie elementy spełniają określoną funkcję i muszą wzajemnie ze sobą współpracować. Wieloletnia praktyka zawodowa pokazała, że ból nie zawsze oznacza awarię w miejscu jego występowania, a jedynie daje sygnał, że „coś” w naszym organizmienie działa niepoprawnie.Dzięki doświadczeniu jakie zdobył na przestrzeni lat (m.in. fizjoterapeuta tancerzy programu YouCan Dance, ambasador Adidas Running, fizjoterapeuta Polskiego Związku Badmintona) oraz szeregu odbytych szkoleń (m.in. medycyna manualna, przygotowanie motoryczne w sporcie, diagnostyka funkcjonalna FMS), nauczył się dążyć do lokalizowania przyczyny danej dolegliwościi jak najszybszego jej usunięcia.

 

 

Tomasz Stochaj
mgr fizjoterapii, terapeuta manualny, trener przygotowania motorycznego

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie z tytułem magistra fizjoterapii. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 13 lat, gdy poszedł na testy biegowe do klubu AZS AWF Warszawa. Od tamtej pory niezmiennie uznaje lekkoatletykę za królową wszystkich sportów. Poza ponad 10-letnim stażem sportowym, po zakończeniu kariery, zaczął rozwijać się w kierunku prewencji urazów w sporcie oraz rehabilitacji, czerpiąc doświadczenie od fizjologów i fizjoterapeutów reprezentacji polskiej kadry. Aktualnie doskonali się w dziedzinie rehabilitacji ortopedycznej związanej z całym układem ruchu, prowadząc swój gabinet fizjoterapii i analizy ruchu Prof&Care. Wieloletnie doświadczenie i praktyka pokazała jak duży odsetek osób posiada różnego rodzaju dolegliwości bólowe związane z wadą postawy ze ścisłą korelacją deformacji stóp. W związku z tym zaczął interesować się diagnostyką oraz leczeniem postawy ciała i ustawieniem stóp, tworząc specjalistyczne wkładki ortopedyczne 3D. Specjalizuje się także w przygotowaniu motorycznym zawodników (liczne szkolenia w tym EXOS) pod kątem prewencji urazów, techniki wykonywania wzorców ruchowych i ćwiczeń siłowych. Jego dotychczasowe doświadczenie i współpraca ze specjalistami (mi.in. ambasador w Nike i Adidas running, fizjoterapeuta YouCanDance) skupia się na urazach i problemach, jakie napotykał w okresie treningów sportowych i pracy jako fizjoterapeuta.

Opinie Naszych Klientów

 

O jakości naszych wkładek świadczą nasi Pacjenci

Zamów wkładki już dziś

Nie warto czekać. Twoje stopy Ci podziękują. Zrezygnuj ze sklepowych pseudowkładek.

Kup teraz

Zadbaj o swoje stopy już dziś. Dobierz wkładki idealnie pod siebie.

Nasze wkładki vs zwykłe sklepowe

 

Poznaj różnicę, bądź świadomy swoich wyborów.

  TwojeWkladki.pl WKŁADKI SKLEPOWE
Projektowanie na podstawie wyników badań dobrana "na oko" z półki
Personalizowanie idywidualna dla Pacjenta dla każdego taka sama
Lewa i prawa stopa zaprojektowane indywidualnie obie takie same
Materiały indywidualnie dobrany do potrzeb jednakowy materiał dla wszystkich
Budowa wkładki jednolite wkładki posklejane z kilku elementów
Dopasowanie do buta dopasowane i oszlifowane pod but brak dopasowania
Dysfunkcje Pacjenta brane pod uwagę uogólnione
Wytrzymałość nawet do 3 lat! 6-12 miesięcy